O Nas

A.W. Studio Makijażu Permanentnego w Lublinie, znajdujące się na ulicy Jana Kiepury 5A. – oferuje Państwu profesjonalny makijaż permanentny wykonywany najnowocześniejszą obecnie metodą LONG-TIME-LINER. Makijażem permanentnym zajmujemy się od 2008 roku. Osiągnęliśmy w tej dziedzinie makijażu pełen profesjonalizm pozwalający nam na osiąganie zadowalających Nasze klientki rezultatów na poziomie 100%.

Do wykwalifikowanej i miłej kosmetyczki, która wykonuje zabiegi w doskonale wyposażonym salonie, wracamy z przyjemnością. Jest to miejsce, w którym zaznamy relaksu i odprężenia, a naszą urodą zajmie się profesjonalistka. Niełatwo znaleźć dobry gabinet kosmetyczny, jednak na mapie Lublina takim punktem jest niewątpliwie A.W. Studio Kosmetyczne.

Dawniej w gabinetach kosmetycznych wykonywało się przede wszystkim maseczki, hennę, ewentualnie pedicure. To nie wymagało szczególnego przygotowania, kwalifikacji ani wiedzy. Dzisiaj przeprowadza się bardzo zaawansowane zabiegi, niekiedy wręcz graniczące z medycznymi procedurami. Wykorzystuje się specjalistyczne aparaty, stosuje silne środki i substancje o rozmaitym działaniu. Właśnie dlatego osoba operująca tymi wszystkimi urządzeniami i kosmetykami musi wiedzieć, jak ich używać bezpiecznie. Powinna znać przeciwwskazania, orientować się, komu polecić, a komu odradzić konkretny zabieg. W przeciwnym razie skutki, zamiast rewelacyjnych, mogą być opłakane.

Specjalistycznej wiedzy nie zdobywa się w czasie kilkudniowego kursu, dlatego gabinet kosmetyczny (np. w Lublinie) wybierajmy rozsądnie. Nasz wygląd, a przede wszystkim nasze zdrowie to wartości zbyt cenne, by powierzać je pierwszej lepszej osobie bez stosownego przygotowania, umiejętności i doświadczenia. Dlatego nie oddawajmy swojej urody w ręce niewykwalifikowanej debiutantki, nawet jeśli oferuje tańsze zabiegi. Nie warto oszczędzać kilkunastu złotych na wizycie, a potem miesiącami leczyć fatalne skutki niekompetencji.

Trzeba dobrze wybrać, by potem nie żałować. Najlepszym potwierdzeniem kwalifikacji będą certyfikaty, dyplomy ukończenia szkoleń, ale też grono zadowolonych klientek i to tych realnych. Opinie w internecie łatwo spreparować. Poza tym nie zawsze okazują się miarodajne, bo często pisze je zawistna konkurencja.

Gabinet kosmetyczny musi lśnić czystością (tej zasady bezwzględnie przestrzegamy w naszym salonie w Lublinie). Tutaj nie może być mowy o żadnych ustępstwach czy kompromisach. Dezynfekcja i higiena to najważniejsze elementy w pracy dobrej kosmetyczki. Takie podejście gwarantuje bezpieczeństwo zarówno klientkom, jak i samej specjalistce. Przy przekłuwaniu uszu, ale też innych zabiegach łatwo o zakażenie, dlatego prawidłowe czyszczenie wszystkich narzędzi i przestrzeganie zasad BHP to pewność, że nie zarazisz się żadnym nieprzyjemnym wirusem.

O zasadach panujących w gabinecie często mówi już sam wygląd wnętrza i pracowników. Miejsce czyste, schludne, pachnące i miły, uśmiechnięty, zadbany personel wzbudzają zaufanie (m. in. wśród naszych klientów w Lublinie). Dobra kosmetyczka swoją aparycją wysyła jasny przekaz, że wie, jak swoje umiejętności zastosować w praktyce.