telefon
+48 695 665 215

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs w Lublinie

Zalotne spojrzenie to wabik, który potrafi skusić niejednego mężczyznę. To właśnie dlatego panie ze szczególną dbałością wykonują codzienny makijaż, podkreślają wzrok kolorowymi kosmetykami. Niewątpliwie najpiękniejszą oprawą kobiecych oczu są jednak rzęsy. Długie i wywinięte dają efekt, jakiego nie można uzyskać, malując powieki. Nie każdy jednak został obdarzony ciemną firaną gęsto ułożonych włosków. Czy to znaczy, że posiadaczki rzadkich i jasnych rzęs nie mogą uwodzić spojrzeniem? Niekoniecznie.


Współczesna kosmetologia oferuje rozwiązania, które pozwolą uzyskać zachwycający efekt, nawet jeśli natura poskąpiła ci wyjątkowej oprawy albo gdy znudziło ci się regularne poranne nakładanie maskary. Rozwiązaniem problemów może okazać się przedłużanie rzęs w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym (np. w A.W. Studio Kosmetyczne w Lublinie).

Jest to obecnie metoda niezwykle popularna wśród kobiet. Decydują się na nią gwiazdy, ale również przedstawicielki innych, niekoniecznie artystycznych zawodów. Przedłużanie rzęs daje naprawdę spektakularne efekty. Spojrzenie zyskuje niesamowitą głębię, nabiera wyrazu. Doklejone sztuczne rzęsy wyglądają jak naturalne, są miękkie i elastyczne, nie przeszkadzają, nie obciążają oka.

W naszym salonie w Lublinie zabieg przedłużania rzęs wykonywany jest przez wykwalifikowaną, doświadczoną kosmetyczkę. Metoda polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej jednej lub kilku (2-3) rzęs sztucznych. W zależności od oczekiwań, ale też indywidualnego układu własnych rzęs klientki można uzyskać nieco inne rezultaty. Najczęściej stylizację przeprowadza się, by wydłużyć, przyciemnić, zagęścić i podkręcić rzęsy. Wcześniej można dobrać długość, stopień podkręcenia doklejanych rzęs oraz materiał, z jakiego mają być wykonane (mogą być syntetyczne – poliestrowe lub naturalne – z włosia norki syberyjskiej).

Wiele pań przed podjęciem decyzji o przedłużaniu rzęs ma liczne wątpliwości. Krążą bowiem opinie, że zabieg osłabia własne rzęsy i przyczynia się do ich szybszego wypadania. To nieprawda. Profesjonalnie wykonana stylizacja nie ma negatywnego wpływu na kondycję naturalnych włosków. Rzęsy mają swoje fazy (wzrostu, przejściową i spoczynku), po których przejściu zwyczajnie wypadają i są zastępowane nowymi. Doklejanie syntetycznych rzęs nie zaburza tego procesu i nie zmienia struktury naturalnych rzęs, dlatego na zbieg można decydować się bez obaw.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.